Małgorzata Platty-Zyznar

Wieloletni instruktor i trener tańca towarzyskiego, prekursorka tańca towarzyskiego w Tarnowie. Dyplomowany nauczyciel tańca. Swoją karierę instruktora rozpoczęła w Ośrodku Tanecznym w Rzeszowie, a nastepnie w Tarnowie. Prowadziła kluby taneczne: KTT „Merkury” przy WPHW w Tarnowie, KTT „Rama” i KTT „Klasa” przy Domu Kultury „Mariensztat”, a obecnie KTT „eMiKa” w Pałacu Młodzieży oraz pracuje w Szkole Tańca „eMiKa”. Prace traktuje jako pasje, dzięki czemu wychowała wiele par, które odnoszą sukcesy zdobywając tytuły mistrzowskie, a także mistrzowskie klasy taneczne „A” i mistrzowskie międzynarodowe „S”.
W latach ………………. Była również trenerką formacji latynoamerykańskiej „eMiKa”, która może się poszczycić wieloma osiągnięciami. Od ……….. roku sędzia tańca towarzyskiego. W ….. roku otrzymała Nagrodę Tarnowskiej Fundacji Kultury „Uskrzydleni” za indywidualny wkład w dzieło rozwoju kultury. W 2016 została wyróżniona Złotą Odznaką Polskiego Towarzystwa Tanecznego. 

 


 

Karol Zyznar

Wieloletni trener w Szkole Tańca „eMiKa”. Dzięki swojemu doświadczeniu sportowemu ma doskonałe podejście psychologiczne jaki pedagogiczne do młodych tancerzy wkraczających w piękny świat tańca , wpajając im radość uprawiania tego sportu oraz kształtując ich odporność psychiczną i fizyczną, przygotowując do sukcesów jak i porażek. W 2016 została wyróżniona Złotą Odznaką Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

 


 

Magdalena Zyznar-Wardzała

Instruktor tańca towarzyskiego, posiadająca długoletnie doświadczenie taneczne. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku lat pięciu. Muzykalność i radość tańca towarzyszysz jej od najmłodszych lat do dziś czym zaraża koleżanki i kolegów z klubu jak i swoich wychowanków. Posiada najwyższą międzynarodową, mistrzowską klasę taneczną „S” w stylu standard (2009) oraz w stylu latynoamerykańskim (2011). Półfinalistka mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich jak i w 10 Tańcach. Na swoim koncie posiada również tytuły Mistrza Polski Południowej w stylu standard, V-ce Mistrza Polski Południowej w stylu latynoamerykańskim, Mistrza Okręgu Małopolskiego w stylu standard, V-ce Mistrza Okręgu Małopolskiego w stylu latynoamerykańskim, Mistrza Okręgu Małopolskiego w 10 Tańcach równocześnie w kategorii Młodzież jak i kategorii Dorosłych.

 


 

Karolina Zyznar

Instruktor tańca towarzyskiego i rekreacji ruchowej oraz fitness. Nauczyciel Wychowania Fizycznego, prowadząca zajęcia dziećmi i młodzieżą od kilku lat. Wieloletnia tancerka i zdobywczyni wielu miejsc medalowych na turniejach ogólnopolskich. Swoją pasję do tańca stara się przekazać swoim wychowankom.