Szkoła Tańca „eMiKa" Małgorzaty Pletty-Zyznar rozpoczęła swoją działalność w Tarnowie i jego pobliskim otoczeniu w 1994 roku. Od tego czasu przez wiele lat kształtuje młode osobowości – zarówno pod względem charakterów jak i sprawności ruchowej.

Od września 2010 roku, mamy możliwość zaprosić Państwa do naszej siedziby usytuowanej, wzorem z zachodnich profesjonalnych szkół tańca, w budynku pofabrycznym. Dzięki temu mogliśmy stworzyć dla Państwa tak magiczne miejsce z ogromną salą taneczną, szatnią i poczekalnią, a także wszechstronnym parkingiem.

W związku z rozwojem i zapotrzebowaniem naszych tancerzy i uczestników zajęć, we wrześniu 2017 roku uruchomiliśmy w tym samym budynku drugą salę taneczną znajdującą się na parterze wraz z szatnią i przestronną poczekalnią dla rodziców.

W 2018 roku zostaliśmy nagrodzeni Certyfikatem „Firma Godna Zaufania”.

Obecnie jesteśmy największą Szkołą Tańca w Tarnowie z tak wysoko wykwalifikowaną i utytułowaną kadrą instruktorską.


Zajęcia w Szkole Tańca "eMiKa" i Klubie Tańca Towarzyskiego, prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów i instruktorów, animatorów oraz nauczycieli wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej, którzy wychowali wiele utytułowanych tarnowskich par tanecznych.


Między innymi:

  • Tancerzy i tancerki z najwyższą międzynarodową mistrzowską klasą taneczną "S"
  • Tancerzy i tancerki z najwyższą krajową mistrzowską klasą taneczną "A"
  • Finalistów i Półfinalistów Mistrzostw Polski w 10 Tańcach, stylu Latynoamerykańskim i Standardowym
  • Mistrzów i Vice mistrzów Mistrzostw Polski Południowej
  • Wielokrotnych Finalistów Grand Prix Polski
  • Wielokrotnych Mistrzów Okręgu i zdobywców Pucharu Okręgu
  • Wielokrotnych Finalistów Turniejów Międzynarodowych poza granicami naszego kraju

Nasza szkoła tańca to nie tylko nauka na kursie tańca, to też zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży z specjalnie opracowanym programem, który pozwala naszym instruktorom idealnie dopasować poziom trudności wykonywanych ćwiczeń lub zadań.

Nasza szeroka oferta skierowane jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale również do studentów tarnowskich uczelni oraz osób dorosłych.

Zobacz więcej w naszej Galerii. Wejdź na ONET.PL . Pobierz PDF.

Dojazd do Szkoły Tańca

 

Jak wspomnieliśmy nasza Szkoła Tańca znajduje się w budynkach poindustrialnych dawnej zajezdni PKS w Tarnowie obok Parku Sanguszków, dlatego by trafić do nas bez problemu zapraszamy do skorzystania z poniższej mapy i filmów prezentujących jak do nas trafić.

 

MAPA

 

 

FILM

 

FILM

 

Do naszej Szkoły Tańca można dojechać także autobusem lini nr 1, którego przystanki w obu kierunkach znajdują się naprzeciw Parku Sanguszków, a następną część trasy należy pokonać pieszo.

Do zobaczenia na zajęciach!